Zamknij
REKLAMA
21:05, 05.11.2020

Policjanci z Ogrodzieńca ustalili i zatrzymali grupę mężczyzn, którzy zamaskowani wtargnęli na prywatną posesję, pobili będącego w garażu 27-latka i ukradli jego telefony. Sześciu mężczyzn w wieku od 19 do 23 lat najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Wśród napastników był też 15-latek. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

W minionym tygodniu policjanci z Ogrodzieńca zatrzymali grupę mężczyzn, którzy dokonali rozboju. Z ustaleń mundurowych wynika, że zamaskowani napastnicy wdarli się na posesję, a następnie pobili 27-latka będącego w garażu. Zabrali również jego dwa telefony. Pokrzywdzony o wszystkim powiadomił policjantów. Działania mundurowych z ogrodzienieckiego komisariatu doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawców. Jak się okazało, wśród nich był również nieletni. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu sprawców. Mężczyźni w wieku od 19 do 23 lat najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. O losach 15-latka zadecyduje sąd rodzinny.

Przypominamy!

Robój jest przestępstwem  zagrożonym karą od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

[KPP Zawiercie]

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz