Zamknij
REKLAMA

Bartosz Kwolek: Na takie mecze zawsze się czeka

06.58, 23.11.2022 .Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie Aktualizacja: 07.00, 23.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała na wyjeździe Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i zaliczyła ósme zwycięstwo z rzędu. MVP spotkania został Bartek Kwolek, który zdobył 20 punktów.

Od samego początku byłeś w gazie w tym meczu. To było starcie z gatunku tych za sześć punktów, dwa zespoły z czołówki tabeli. Takie spotkania faktycznie wywołują u ciebie jakieś większe emocje?

To na pewno, bo na takie mecze się czeka i bardzo dobrze się je rozgrywa. Trzeba od początku zbierać te zwycięstwa. Mnie najbardziej cieszy, że mamy już ograny cały czub tabeli i w większości wygraliśmy te starcia. Bardzo miłe uczucie, ale trzeba już myśleć o kolejnym spotkaniu, bo tego czasu nie ma za dużo. Zapominamy o tym, co się stało dzisiaj i jedziemy dalej.

Miałeś jakąś dodatkową motywację? Widziałem, że z jednym z kibiców dochodziło nieraz do wymiany spojrzeń.

Nie no, to on miał motywację, a ja tylko się z tego śmiałem. Ważne, że wygraliśmy to spotkanie. To co się działo poza, zostaje poza meczem. Mnie to nie przeszkadza, a wręcz luzuje w niektórych momentach. Skupmy się na tym, co było na boisku. Najważniejsze, że było zwycięstwo i tyle.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski

(.Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%