Gmina Poręba triumfuje w klasyfikacji generalnej

19:52, 29.06.2019 | D.D
Skomentuj
Gmina Poręba triumfuje w klasyfikacji generalnej / Poręba

DZIEWCZĘTA ZE ZŁOTEM W JURAJSKIEJ LIDZE SIATKÓWKI, CHŁOPCY WICEMISTRZAMI LIGI, GMINA PORĘBA TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI GENERALNEJ !
W piątek, 7 czerwca odbył się turniej finałowy Jurajskiej Ligi Siatkówki w kategorii chłopców, który miał miejsce w Żarnowcu. Po całorocznych zmaganiach, w których uczestniczyło 11 zespołów, cztery najlepsze drużyny sezonu spotkały się w turnieju finałowym. W pierwszym meczu półfinałowym Żarnowiec zwyciężył z Pilicą 2:0, w drugim reprezentacja naszej szkoły pokonała Olkusz w stosunku 2:1. W meczu finałowym niestety ulegliśmy drużynie z Żarnowca 0:2, i tym samym zdobyliśmy srebrne medale Jurajskiej Ligi Siatkówki.
Skład drużyny: Mateusz Wilczyński, Kamil Janikowski, Igor Szymczyk, Miłosz Kotela, Kamil Wojdas, Piotr Kochel, Mateusz Wójcik, Szymon Grzesik, Patryk Kuczera.
Trener: mgr Przemysław Drabek
Opiekun: mgr Arkadiusz Pompka
W poniedziałek, 10 czerwca odbył się finałowy turniej dziewcząt w Niegowonicach. Drużyna z Poręby nie dała rywalkom żadnych szans pokonując kolejno w półfinale Olkusz 2:0 i w tym samym stosun?u zwyciężając w finale z drużyną z Pilicy.
Puchar i złote medale wręczył dziewczętom burmistrz miasta Łazy, pan Maciej Kaczyński.
Skład drużyny: Aleksandra Grabowska, Kinga Kotela, Nikola Czernik, Wiktoria Las, Kinga Szczygieł, Angelika Okulińska, Natalia Sałacińska.
Trener: mgr Sebastian Wilczyński
W klasyfikacji generalnej Jurajskiej Ligi Siatkówki gmina Poręba zajęła 1. miejsce ze zdecydowaną przewagą nad rywalami.