Jak podkreślił LOT, system odroczonych płatności, jakim jest PayPo, to jedno z rozwiązań, na które konsumenci decydują się coraz częściej. Pozwala on na dostosowanie płatności do własnych preferencji, a klienci mogą lepiej zaplanować swoje wydatki - uważa przewoźnik. Jak przypomniał, liczba aktywnych użytkowników PayPo w Polsce wynosi 2 mln.
Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają przy zakupie biletów możliwość odroczonej płatności w systemie PayPo oraz wymianę punktów programu lojalnościowego Miles&More na cenie biletu bez dodatkowych opłat - poinformował w poniedziałek przewoźnik.
Druga wprowadzana możliwość - Cash&Miles - umożliwia wymianę mil programu lojalnościowego na wartość taryfy biletu lotniczego, nie wliczając w to podatków i opłat. Aby skorzystać z tego produktu, należy spełnić dwa kryteria - uczestnik programu powinien legitymować się polskim adresem korespondencyjnym, a minimalna wartość powinna wynosić 3 tys. mil. Klient sam decyduje o liczbie mil wymienionych na bilety - zaznaczył LOT.
Polskie Linie Lotnicze LOT są 11. najstarszą linią lotniczą na świecie; działają od 1929 r. W ofercie LOT-u są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Indiach, Japonii i Korei Południowej. Linie mają 15 samolotów szerokokadłubowych Boeing 787 Dreamliner, które obsługują połączenia dalekiego zasięgu. Przewoźnik obsługuje też bezpośrednie rejsy do wielu europejskich stolic.(PAP)
wkr/ pad/
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zawiercie365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ulica Szkolna w Rokitnie Szlacheckim tonie w dziurach!
Po prostu wstyd, aby w XXI wieku były jeszcze w Polsce drogi z dziurami, jak ser szwajcarski.
Piotr
14:55, 2025-05-20
Krzysztof Cugowski porwał publiczność w Zawierciu!
Świetny koncert. Jednak autor artykułu podaje nieprawdziwe informacje. Krzysztof Cugowski na tym koncercie nie zaprezentował utworów Takie Tango i Bal wszystkich świętych.
Agata
21:34, 2025-02-04
Uroczysta Przysięga Wojskowa Żołnierzy w Zawierciu
jak zwykle Wasi reporterzy na miejscu:)
speedo
06:14, 2024-12-03
Jak spełniono marzenia strażaków z Zawiercia?
Nic nowego znowu władza piastuje swojego 👎
Henryk
18:22, 2024-11-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz