Zamknij
REKLAMA

Martyna Tyszczak-Sołtysik nową dyrektorką MOPS

16:51, 20.08.2020 | .
Skomentuj
REKLAMA

Martyna Tyszczak-Sołtysik została wybrana na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu. Do ogłoszonego konkursu przystąpiła tylko jedna kandydatka.

Martyna Tyszczak-Sołtysik od ośmiu lat zawodowo związana jest z MOPS Zawiercie. Dotychczas pełniła funkcję kierownika Działu Pomocy Środowiskowej i Obsługi Projektów. Jest absolwentką między innymi Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Katowicach i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.Ukończyła także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej). Była między innymi koordynatorem wolontariatu i pracownikiem socjalnym w Programie Aktywności Lokalnej osiedla Stary Rynek w Zawierciu.

- Dla mnie od zawsze najważniejsza była praca z ludźmi. Wiem, że warto pomagać. Przez wiele lat prowadziłam bezinteresowną działalność społeczną i angażowałam się w wolontariat. Nie boję się nowych wyzwań i mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe pozwoli im sprostać– mówi Martyna Tyszczak-Sołtysik.

[UM Zawiercia]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA