Zamknij
REKLAMA

II Siłowo - Sprawnościowe Mistrzostwa o Puchar Prezydenta

11:06, 03.07.2020 | .
Skomentuj
REKLAMA

W ramach obchodów 105-lecia nadania Zawierciu praw miejskich, na stadionie odbyły się II Siłowo – Sprawnościowe Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie Łukasza Konarskiego. Triumfowali Izabela Grochowska i Kamil Chrobot.

Wyniki:

Kobiety (czas):

Izabela Grochowska (2:28,58)

Agata Panek  (2:37,33)

Magdalena Górska (2:38,65)

Martyna Ptak (2:41,76)

Kinga Żelezik (2:42,36)

Monika Górska (2:43,44)

Joanna Seweryn (2:44,58)

Renata Hamerlik (3:08,90)

Yndhira Ramirez (3:10,17)

Ula Stypczyńska (3:18,09)

Mirosława Furgacz (3:41,18)

Joanna Bojda (3:44,01)

Mężczyźni (czas)

Kamil Chrobot (2:15,25)

Wojciech Czaplicki (2:19,99)

Dominik Domagała (2:21,82)

Michał Faliszewski (2:22,31)

Mateusz Dudek (2:22,68)

Marcin Maciążek (2:22,96)

Mateusz Beleć (2:23,02)

Jakub Szuba (2:23,97)

Jarosław Kubik (2:24,15)

Piotr Szymocha (2:31,04)

Michał Niedzielski (2:33,45)

Radosław Gołkowski (2:37,83)

Tadeusz Piotrowski (2:47,03)

Dariusz Kurek (2:47,67)

Andrzej Jabłoński (2:48,95)

Kamil Bojda (2:57,65)

Jacek Latko (3:03,61)

Daniel Skibiński (3:03,97)

Rafał Rapcia (3:14,72)

Artur Grabiś (3:20,27)

Konkurencje dodatkowe:

Pompki na czas (60 sekund)

Jarosław Kubik - 99

Jacek Latko - 94

Kamil Chrobot - 90

Kamil Bojda - 84

Andrzej Jabłoński - 80

Jakub Szuba - 79

Michał Faliszewski - 75

Artur Grabiś - 60

Rafał Rapcia - 46

Joanna Bojda - 30

Pchnięcie Kettlem

Michał Faliszewski – 12,21 m

Marcin Mazur – 11,80

Maciej Ślęzak – 11,45

Bartosz Pakulak – 11,00

Dariusz Kurek – 10,30

Marcin Maciążek – 10,25

Mateusz Dudek – 9,40

Kamil Bojda – 9,21

Robert Rzepiela – 8,92

Artur Grabiś – 8,67

Rafał Rapcia – 8,30

Daniel Skibiński – 8,10

Joanna Seweryn – 5,42

Agata Podsiadło – 5,34

Yndhira Ramirez – 5,10

Martyna Ptak – 5,20

Joanna Bojda – 5,00

Bieg Siłacza

Maciej Ślęzak – czas: 51,48

Bartosz Pakulak – 51,71

Michał Faliszewski – 59,60

Jakub Szuba – 58,05

Marcin Maciążek – 1:01,85

Agata Podsiadło – 1:05,09

Martyna Ptak – 1:07,59

Artur Grabiś – 1:17,26

Andrzej Jabłoński – 1:18,20

Yndhira Ramirez – 1:22,61

Kamil Bojda – 1:23,05

Joanna Bojda – 2:06,10

Nagrody wręczali m.in.: Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, Skarbnik Miasta Marcin Gawłowicz oraz Radny Rady Miejskiej w Zawierciu Dariusz Kurek.

Organizatorzy: OSiR Zawiercie oraz Interfit Club Zawiercie.

Zdjęcia: Paula Sobota

[UM Zawiercie]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA