Zamknij
REKLAMA

Znamy wykonawcę rozbudowy żłobka miejskiego

11:14, 20.05.2020 | .
Skomentuj
REKLAMA

Firma Handlowo-Usługowa Jul-Bud wygrała przetarg na rozbudowę Żłobka Miejskiego przy ulicy Marszałkowskiej. Dzięki tej inwestycji utworzonych zostanie dodatkowych 75 miejsc dla najmłodszych mieszkańców Zawiercia.

Prace mają ruszyć w przyszłym tygodniu i potrwają do końca roku. Zapotrzebowanie na miejsce w żłobku wciąż jest duże, a nasze miasto wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców. Obecnie do żłobka uczęszcza 101 dzieci. Podobna liczba maluchów zazwyczaj oczekuje na miejsce.

Niedawno informowaliśmy, że pozyskaliśmy około 1,8 mln zł na rozbudowę Żłobka Miejskiego w ramach programu „Maluch +” 2020. Szacowaliśmy, że całkowity koszt przedsięwzięcia może wynieść blisko 4 mln zł. Po przetargu wartość przedmiotu umowy wynosi ponad 3 miliony 550 tys. zł. W ramach inwestycji ma zostać wybudowany nowoczesny budynek, który będzie połączony z już istniejącym.

Prace będą polegały również między innymi na budowie nowych chodników, miejsc parkingowych. Powstanie nowy plac zabaw. W związku z rozbudową planowane jest także utworzenie 9 nowych etatów.

[UM Zawiercie]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA