Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:08, 05.10.2022
Polski Fundusz Rozwoju uruchomił Giełdę Miejskich Technologii – platformę, która połączy dostawców rozwiązań z obszaru Smart City z potrzebami technologicznymi gmin i powiatów. W jednym miejscu samorządowiec może porównać oferty różnych firm technologicznych, znaleźć potrzebne rozwiązanie oraz złożyć wniosek o grant na sfinansowanie testów wybranego produktu.
13:38, 03.10.2022
Obecność na targach, szczególnie tak prestiżowych, jak Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, z roku na roku nabiera coraz większego znaczenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że targi doskonale weryfikują rzeczywistość. Bo o ile w przestrzeni wirtualnej można powiedzieć niemal wszystko, o tyle na targach, każde słowo domaga się dowodu. Co o kondycji polskiej branży drzewnej i meblarskiej można powiedzieć po minionej edycji targów DREMA?
00:00, 01.10.2022
Światowy Dzień Serca to święto obchodzone corocznie w ponad 120 krajach w dniu 29 września. Inicjatorem tego wydarzenia jest World Heart Federation, którego aktywnym członkiem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Głównym celem Światowego Dnia Serca jest edukacja i promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyki jako najskuteczniejszego sposobu zachowania zdrowia. Hasło tegorocznego Dnia Serca ustalone przez Światową Federację Serca to: Use Heart For Every Heart - w j. polskim „Miej Serce dla Serca”.
10:41, 29.09.2022
Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na podgrzaniu tkanek za pomocą igieł. Stosowany jest w leczeniu modelowania sylwetki, odmładzania, cellulitu i spalania tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza zamraża komórki tłuszczowe w organizmie.
00:00, 23.09.2022
Szwajcaria dotychczas słynęła z niskich, wręcz ujemnych stóp procentowych, co dla Frankowiczów stanowiło jedyny plus kredytów frankowych, które z czasem okazały się dla nich aż nadto toksyczne. Wrzesień jednak nie przyniósł dla kredytobiorców dobrych wieści, bowiem poza bardzo znaczącym wzrostem kursu franka, Narodowy Bank Szwajcarii ponownie podniósł stopy procentowe, tym razem znacznie, ponieważ aż o 75 pkt bazowych. Konsekwencją podwyżek będzie ogromny wzrost rat kredytów frankowych, które jeszcze przed podwyżką były rekordowo wysokie. W tym wszystkim najważniejsze jest jednak, aby Frankowicze wiedzieli, jak przeciwdziałać podwyżkom, które już są obecne oraz tym, które zapewne niebawem się pojawią.
00:00, 17.09.2022
Używanie wszystkich dostępnych mediów w celu dotarcie do swoich kontrahentów czy klientów, także tych przyszłych, jest w dzisiejszych czasach absolutnie koniecznym działaniem każdej szanującej się firmy.
08:04, 14.09.2022
Równo trzydzieści lat od otwarcia pierwszej w Polsce restauracji McDonald’s, firma publikuje pierwszy w swej historii raport ESG. Dokument podsumowuje 2021 rok i określa strategiczne cele rozwojowe na kolejne lata.
12:21, 12.09.2022
Skoro na miejscu będą wszystkie narzędzia i materiały, to dlaczego nie zrobić z nich mebli i od razu po targach wysłać ich potrzebującym? Podczas rozpoczynających się we wtorek targów DREMA działać będzie Fabryka Mebli na Żywo. Wyprodukowane w niej zestawy mebli trafią do dzieci z domów dziecka w Ukrainie.
12:08, 12.09.2022
Międzynarodowe zawody branż EuroSkills 2023 odbędą się za rok w Gdańsku– poinformował dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE). WorldSkills i EuroSkills nazywane są potocznie Igrzyskami Olimpijskimi Zawodów Branżowych - to największe na świecie konkursy umiejętności zawodowych, które odbywają się w kilkudziesięciu dyscyplinach - począwszy od robotyki po gotowanie, florystykę czy budownictwo.
10:29, 08.09.2022
Izba Gospodarki Elektronicznej, której misją jest rozwój polskiej branży cyfrowej, między innymi poprzez konstruktywne działania legislacyjne, opracowała propozycję projektu ustawy pod nazwą „Polska cyfrowa. Pakiet zmian 2022”.
09:02, 06.09.2022
Konkurs EDUinspiracje Media należy do najważniejszych inicjatyw prowadzonych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Jego celem jest wyłonienie oraz promocja najlepszych twórców, poruszających tematy z sektora edukacyjnego.
10:44, 24.08.2022
Franczyzy to popularny w Polsce pomysł na biznes. Kraj ma najwyższą koncentrację franczyz w Europie.
10:33, 24.08.2022
Eksperci kredytowi to osoby, które posiadają dużą wiedzę na temat rynku finansowego i ułatwiają swoim klientom uzyskanie kredytu. Aby im pomóc, współpracują z instytucjami finansowymi, takimi jak banki i brokerzy.
09:13, 24.08.2022
Przedmioty dekoracyjne są używane jako wykończenie przyjęcia. Potrafią przekształcić zwykłe spotkanie w niezapomniane wydarzenie.
12:26, 18.08.2022
To już sześć lat, odkąd Pokémon GO pojawiło się w Polsce po raz pierwszy.
REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.