Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: krajowy transport drogowy, praca jednozmianowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 08.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.CE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy C+E, doświadczenie na wskazanym stanowisku
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH "TRANS-ZAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Zdzisław Dziedzic
      Numer telefonu: 32 67 171 71
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, prawo jazdy kat C+E kontakt w sprawie pracy osobisty w godz. 7:00-14:00
      przekazania dokumentów:
      Godziny : 7-14
      obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w zakładzie np. wtryskarek, wytłaczarek, określanie parametrów procesów przetwórstwa na podstawie dokumentacji technologicznej, ocena stanu technicznego maszyn, z
      StPr/19/1500
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      KONTROLA WIZUALNA SPAKOWANYCH WYROBÓW, OPAKOWAŃ ORAZ KONTROLA ETYKIET NA OPAKOWANIACH, PRAWIDŁOWE WAŻENIE PRODUKTÓW, SCHŁADZANIE PRODUKTÓW, PRZEKAZYWANIE GOTOWYCH PRODUKTÓW DO CHŁODNI, WYTWARZANIE, PA
      StPr/19/1496

      - kompletowanie i prowadzenie wszelkiej technicznej dokumentacji budynków wymaganej prawem budowlanym oraz innymi przepisami obowiązującymi w tym zakresie, - wystawianie zleceń na remonty i kontrola i
      StPr/19/1495
      wynagrodzenie od 2 450 - 3 000 PLN

      Pakowanie produktów tekstylnych, zaklejanie kartonów, układanie kartonów na palecie. Praca na jedną zmianę w godz. 06.00-14.00.
      StPr/19/1494
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych, praca w Zawierciu
      StPr/19/1478

      Przygotowanie towarów zgodnie z wystawionymi dokumentami i ich rozwiezienie do poszczególnych odbiorców.
      StPr/19/1469

      prace pomocnicze przy budowie
      StPr/19/1471

      wykonywanie pracmurarsko-tynkarskich
      StPr/19/1470

      produkcja i wypiek pieczywa, praca na jedną zmianę w godz. 10:00 - 18:00
      StPr/19/1459
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowanie dań typu kuchni orientalnej, dbanie o higienę na stanowisku
      StPr/19/1458