Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: krajowy transport drogowy, praca jednozmianowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 08.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.CE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy C+E, doświadczenie na wskazanym stanowisku
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH "TRANS-ZAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Zdzisław Dziedzic
      Numer telefonu: 32 67 171 71
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, prawo jazdy kat C+E kontakt w sprawie pracy osobisty w godz. 7:00-14:00
      przekazania dokumentów:
      Godziny : 7-14
      Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Udzielanie porad kosmetycznych, obsługa urządzeń do modelowania sylwetki. Dwie zmiany w godz: 9-19
      StPr/19/0941
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/19/0942

      Prace instalacyjno-montażowe. Praca na terenie woj. śląskiego oraz woj. małopolskiego.
      StPr/19/0930
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      Obsługa konsumenta, przyjmowanie zamówień, dokumentacja sprzedaży, rozliczanie zamówień. Dwie zmiany w godz: 10:00-24:00
      StPr/19/0933

      wg programu stażu staż w godz: 7:30-15:30
      StPr/19/0935
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Wg programu stażu w godz. 07.00-15.00
      StPr/19/0936

      StPr/19/0939

      - obróbka warzyw i mięsa - przygotowanie potraw - zmywanie naczyń - gotowanie, smażenie - krojenie, szatkowanie Praca na dwie zmiany w godz. 08.00-23.00
      StPr/19/0940

      - przygotowanie stali zbrojeniowej do montażu (czyszczeni, prostowanie, cięcie oraz gięcie pretów) - wykonywanie siatek i szkieletów zbrojeniowych - układanie zbrojenia w formach i deskowaniach - wyko
      StPr/19/0932

      utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w biurze, znajdującego się tam wyposażenia i sprzętu, utrzymanie porządku przed budynkiem b
      StPr/19/0925