Kierowca

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: rozwożenie towaru do sklepów na terenie miasta i gminy Zawiercie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 21.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Tatiana Pilarczyk
      Numer telefonu: 326721179
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny pod nr 601677648 lub mailowy: [email protected]
      zakres obowiązków zgodny z zawodowem, praca na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej w Zawierciu
      StPr/19/0817
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      StPr/19/0818

      StPr/19/0819
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Tworzenie i aktualizowanie informacji o klientach oraz warunków sprzedaży w systemie ERP; Wprowadzanie do systemu danych obejmujących zamówienia klientów, prognozy tych zamówień, a także produkcję zap
      StPr/19/0816
      wynagrodzenie od od 8 334 PLN

      Praca polega na przeciąganiu pojemników 240l lub 1100l do mechanizmu podnoszenia śmieciarki, wstępnego sprawdzenia zawartości kubłów, transport pełnych kubłów do śmieciarki, podnoszenie kubła na wysok
      StPr/19/0820
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sporządzanie różnego rodzaju potraw z zastosowaniem narzędzi, maszyn iurządzeń. Obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); gastronomiczny rozbiór mięsa. Posługiwanie się narzędziami, m
      StPr/19/0814

      Prowadzenie załadunku towarów na samochody, prowadzenie rozładunku i układanie towaru, zgłaszanie braków na stanach magazynowych, dbanie o porządek i czystość na magazynie, zgłaszanie awarii sprzętu
      StPr/19/0808
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Obsługa linii komunikacji miejskiej zgodnie z rozkładem i harmonogramem pracy
      StPr/19/0809
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych wykonuje montaż, demontaż, naprawę i obsługę maszyn i urządzeń przemysłowych. Identyfikuje i diagnozuje uszkodzenia wynikłe w trakcie eksploatacji. Po zdiagnoz
      StPr/19/0813

      Oferta stażu - w godzinach 08.15-16.15 lub 12.30-20.30. Weryfikacja, wydanie skierowania oraz bliższe informacje dostępne u swojego doradcy klienta w PUP.
      StPr/19/0799
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN