Specjalista ds. promocji i reklamy

Miejsce pracy: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie i opracowywanie materiałów promocyjnych organizacji, administracja stronami www, przygotowywanie materiałów prasowych, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie dokumentacji projekto
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 20.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi programów użytkowych: edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego, umiejętność samodzielnego redagowania tekst
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Centrum Inicjatyw Lokalnych
    Adres: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Jarosz
    Numer telefonu: 32 67 020 14
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, orzeczenie o niepełnosprawności kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-14
    prowadzenie zajęć lekcyjnych w szkole podstawowej, zatrudnienie na 5/18 etatu, czas określony
    StPr/19/1084
    wynagrodzenie od od 700 PLN

    Pomoc w prowadzeniu magazynu, przygotowywanie towarów do wywozu zgodnie z wystawionymi dokumentami. Okres zatrudnienia: 1 rok, możliwość przedłużenia umowy.
    StPr/19/1079
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Prowadzenie magazynu wg typów i kategorii towarów. Przygotowanie towarów do wywozu zgodnie z dokumentami, przyjmowanie dostaw towarów. Okres zatrudnienia: 1 rok, możliwość przedłużenia umowy.
    StPr/19/1080

    Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych z Uczestnikami Projektu, opracowywanie kontraktów socjalnych z Uczestnikami Projektu oraz wspieranie ich w realizacji kontraktów socjalnych (pomoc w załatwianiu
    StPr/19/1070
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    StPr/19/1073
    wynagrodzenie od od 3 950 PLN

    Przeprowadzanie diagnozy potrzeb indywidualnych Uczestników Projektu (opracowywanie Indywidualnych Planów Działania z Uczestnikami Projektu) zawieranie umów na wzór kontarktu socjalnego, przeprowadzan
    StPr/19/1075

    StPr/19/1072

    wg programu stażu, godziny odbywania stażu: 6.00-14.00, 14.00-22.00
    StPr/19/1068
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    wg programu stażu, godziny odbywania stażu 6.00-14.00, 14.00-22.00
    StPr/19/1069

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych. Praca w godz. 6.00-18.00, 18.00-6.00, na terenie Zawiercia w weekendy.
    StPr/19/1067
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN