Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Ocena problemu technicznego/budowlanego i umiejętność (znajomość) rozwiązywania zagadnień techniczno-budowlanych. Nadzorowanie wykonania pracy przez podległych pracowników. Sporządzanie dokumentacji/r
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 20.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.B
    • Obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w pracach budowlanych, obsługa komputera (MS Word), prawo jazdy kat B, umiejętności komunikacyjne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Centrum Inicjatyw Lokalnych
      Adres: Polska 14 B, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Jarosz
      Numer telefonu: 32 67 020 14
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, orzeczenie o niepełnosprawności kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-14
      Wykonywanie wykopów pod kanały, chodniki, drogi, budowy, praca na terenie powiatu zawierciańskiego i okolic w godz. 07.00-15.00.
      StPr/19/0702
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

      szlifowanie odlewów na szlifierkach stacjonarnych
      StPr/19/0704
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wg programu stażu staż w godz: 7-15, 7-14
      StPr/19/0694
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0695

      rozwożenie towaru do sklepów na terenie miasta i gminy Zawiercie
      StPr/19/0696
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wg programu stażu
      StPr/19/0697

      wg programu stażu staż w godz: 8-16
      StPr/19/0698

      praca w hurtowni mięsa i wędlin, przygotowanie do sprzedaży towaru dla klientów hurtowych, sprzedaż towaru dla klientów indywidualnych
      StPr/19/0699

      Pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku. Stałe obserwowanie powierzchni wody, reagowanie na wszystkie wypadki naruszenia regulaminu na basenie. Przygotowanie i sprawdzenie sprzętu ratowniczego. Pra
      StPr/19/0686
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      sortowanie produktów lub materiałów z uwzględnieniem celu sortowania np. przygotowanie pakowania, magazynowania, transportu, itp., identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów, umi
      StPr/19/0687
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN