Rzemieślnik-murarz

Miejsce pracy: 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Prace murarskie. Umowa na czas określony: 25.03.2019 - 30.06.2019 z możliwością dalszego przedłużenia. Praca w godz. 07.00-15.00 (w okresie 01.05.2019-30.09.2019 w godz. 06.00-14.00)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 25.03.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 400 - 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Murarz (wymagany staż - lata: 3)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe 4-letnie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
        Adres: Krzywa 3, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Barbara Gola
        Numer telefonu: 32 23 483 w.30
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV - kontakt osobisty- dokumenty dot. wykształcenia, św. pracy. Kontakt z pracodawcą w godz. 07.00-15.00
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Sprzedaż artykułów spożywczych. Dbanie o towary w sklepie. Dwie zmiany, godz pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00
        StPr/19/0376
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Sprzedaż artykułów spożywczych i monopolowych, możliwość przyuczenia do pracy. Godz. pracy: 6-14, 14-22, 22-6
        StPr/19/0359
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Wprowadzanie danych do komputera związanych z dostawą towaru do sklepu. Przyjmowanie dostaw towaru zgodnie z fakturami, sprawdzanie stanów magazynowych. Godziny pracy: 7:00-15:00
        StPr/19/0360

        praca przy montazu i pakowaniu niewielkich elementów aluminiowych praca na terenie Zawiercia na dwie zmiany 6-14 i 14-22
        StPr/19/0365
        wynagrodzenie od od 15,76 PLN

        prace proste ziemne przy konserwacji rowów i cieków polegajace na skarpowaniu, obcinaniu nawisów, odmulaniu, wycince zakrzewień
        StPr/19/0361

        Obsługa wiertarek promieniowych Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: wiercenie/rozwiercanie/ gwintowanie otworów w elementach stalowych
        StPr/19/0353
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Przyjmowanie towarów, eksponowanie, obsługa klienta, zamawianie towaru.
        StPr/19/0355
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        przyjęcie, przechowywanie i wydawanie materiałów, kontrola jakości, ilości przyjmowanych towarów, gospodarowanie odpadami, współpraca z przełożonymi, składanie zamówień materiałów do magazynu, drobne
        StPr/19/0357
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        Praca w biurze rachunkowym
        StPr/19/0343
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        • odbiór, segregacja i załadunek odpadów produkcyjnych • utrzymywanie czystości na zewnętrznych terenach zakładu • koszenie trawy, odśnieżanie • inne czynności zlecone przez przełożonego Zatrudnienia
        StPr/19/0346
        wynagrodzenie od od 2 469,6 PLN