Monter ślusarki aluminiowej produkcja

Miejsce pracy: Leśna 20, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Produkcja stolarki alumiowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 07.02.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane
    Pracodawca: PPHU "MARKA" S.C.Kazimierz Przybylski,Zofia Przybylska
    Adres: Leśna 20, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Kazimierz Przybylski
    Numer telefonu: 605 881 483
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w godz: 10-15 z CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Wg programu stażu w godz. 07.00-15.00. Miejsce stażu: Magazyn - Zawiercie, ul. Łośnicka 47.
    StPr/19/0545
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    wg programu stażu staż w godz: 8:00-16:00
    StPr/19/0546

    wg programu stażu
    StPr/19/0547

    wg programu stażu miejsce wykonywania stażu: Zawiercie ul. Sądowa 8 w godz. 9-17
    StPr/19/0548

    wg programu stażu w godz. 06:45-14:45/08:45-16:45
    StPr/19/0549

    wg programu stażu miejsce wykonywania stażu: Zawiercie ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95 w godz. 7:30 - 15:30
    StPr/19/0550

    wg programu stażu staż w godz: 6-14, 14-22
    StPr/19/0551

    Praca polega na przeciąganiu pojemników 240l lub 1100l do mechanizmu podnoszenia śmieciarki, wstępnego sprawdzenia zawartości kubłów, transport pełnych kubłów do śmieciarki, podnoszenie kubła na wysok
    StPr/19/0537
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Kierowca samochodu ciężarowego. Ładowanie odpadów na śmieciarkę, prace gospodarcze i porządkowe. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00.
    StPr/19/0538
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Mechanika samochodów ciężarowych. Praca na dwie zmiany: 06.00-14.00/14.00-22.00.
    StPr/19/0539