Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Podmiejska 11, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Zarządzanie produkcją, doskonalenie i optymalizacja - Zapewnienie jakości i terminowości realizacji zamówień - Planowanie, zarządzanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników - Dbałość o jakość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 05.08.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Oczekiwania: wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie w zarządzaniu procesem produkcji, doświadczenie w zarządzaniu min 30 osobowym zespołem, znajomość produkcji stolarki aluminiowej, znajomoś
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ALURON sp. z o.o.
      Adres: Podmiejska 11, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Renata Bugaj
      Numer telefonu: 696 625 341
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje dotyczące oferty pod nr 696 625 341 CV należy wysłać mailem na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      prowadzenie zajęć lekcyjnych w szkole podstawowej, zatrudnienie na 5/18 etatu, czas określony
      StPr/19/1084
      wynagrodzenie od od 700 PLN

      Pomoc w prowadzeniu magazynu, przygotowywanie towarów do wywozu zgodnie z wystawionymi dokumentami. Okres zatrudnienia: 1 rok, możliwość przedłużenia umowy.
      StPr/19/1079
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prowadzenie magazynu wg typów i kategorii towarów. Przygotowanie towarów do wywozu zgodnie z dokumentami, przyjmowanie dostaw towarów. Okres zatrudnienia: 1 rok, możliwość przedłużenia umowy.
      StPr/19/1080

      Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych z Uczestnikami Projektu, opracowywanie kontraktów socjalnych z Uczestnikami Projektu oraz wspieranie ich w realizacji kontraktów socjalnych (pomoc w załatwianiu
      StPr/19/1070
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      StPr/19/1073
      wynagrodzenie od od 3 950 PLN

      Przeprowadzanie diagnozy potrzeb indywidualnych Uczestników Projektu (opracowywanie Indywidualnych Planów Działania z Uczestnikami Projektu) zawieranie umów na wzór kontarktu socjalnego, przeprowadzan
      StPr/19/1075

      StPr/19/1072

      wg programu stażu, godziny odbywania stażu: 6.00-14.00, 14.00-22.00
      StPr/19/1068
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      wg programu stażu, godziny odbywania stażu 6.00-14.00, 14.00-22.00
      StPr/19/1069

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych. Praca w godz. 6.00-18.00, 18.00-6.00, na terenie Zawiercia w weekendy.
      StPr/19/1067
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN