magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

Miejsce pracy: Podmiejska 11, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca przy produkcji profili aluminiowych na nowoczesnych technologiach i maszynach w systemie trzy zmianowym od poniedziałku do piątku - Praca w środowisku ECO - nie uczula i nie podrażnia dróg odde
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 05.08.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia na wózki widłowe
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, uprawnienia na wózki widłowe , doświadczenie zawodowe mile widziane
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ALURON sp. z o.o.
        Adres: Podmiejska 11, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Renata Bugaj
        Numer telefonu: 696 625 341
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV proszę kierować na adres e-mail: [email protected] lub na rozmowę umawiać się telefonicznie pod nr 696 625 341
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        prowadzenie zajęć lekcyjnych w szkole podstawowej, zatrudnienie na 5/18 etatu, czas określony
        StPr/19/1084
        wynagrodzenie od od 700 PLN

        Pomoc w prowadzeniu magazynu, przygotowywanie towarów do wywozu zgodnie z wystawionymi dokumentami. Okres zatrudnienia: 1 rok, możliwość przedłużenia umowy.
        StPr/19/1079
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Prowadzenie magazynu wg typów i kategorii towarów. Przygotowanie towarów do wywozu zgodnie z dokumentami, przyjmowanie dostaw towarów. Okres zatrudnienia: 1 rok, możliwość przedłużenia umowy.
        StPr/19/1080

        Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych z Uczestnikami Projektu, opracowywanie kontraktów socjalnych z Uczestnikami Projektu oraz wspieranie ich w realizacji kontraktów socjalnych (pomoc w załatwianiu
        StPr/19/1070
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        StPr/19/1073
        wynagrodzenie od od 3 950 PLN

        Przeprowadzanie diagnozy potrzeb indywidualnych Uczestników Projektu (opracowywanie Indywidualnych Planów Działania z Uczestnikami Projektu) zawieranie umów na wzór kontarktu socjalnego, przeprowadzan
        StPr/19/1075

        StPr/19/1072

        wg programu stażu, godziny odbywania stażu: 6.00-14.00, 14.00-22.00
        StPr/19/1068
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        wg programu stażu, godziny odbywania stażu 6.00-14.00, 14.00-22.00
        StPr/19/1069

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych. Praca w godz. 6.00-18.00, 18.00-6.00, na terenie Zawiercia w weekendy.
        StPr/19/1067
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN