pracownik fizyczny

Nr oferty: StPr/22/0872Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 12/17, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa elektronarzędzi (praca na terenie woj. śląskiego- baza wyjazdowa z Myszkowa lub Zawiercia)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 17.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • chęć do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ENERGOSTYK DARIUSZ DOROBISZ
      Adres: Powstańców Śląskich 12/17, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Dorobisz
      Numer telefonu: 786-599-770
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Garmażer przyjmuje surowce, półprodukty, dodatki i materiały pomocnicze, przygotowuje je do przerobu, poddaje mechanicznemu lub ręcznemu rozdrobnieniu i obróbce termicznej. Sporządza różnymi technikami i metodami wyroby garmażeryjne, sortuje, kwalifikuje je według jakości, a następnie pakuje. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca na dwie zmiany również w dni wolne. Miejsce wykonywania pracy Zawiercie ul. Łośnicka 35 lub Zawiercie ul. Technologiczna 6.
      StPr/22/1262
      wynagrodzenie od od 3 152 PLN

      Sprzedaż artykułów spożywczo-monopolowych. Praca na trzy zmiany w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6
      StPr/22/1263
      wynagrodzenie od od 3 450 PLN

      Pełen opis stanowiska pracy oraz toku naboru konkursowego dostępny na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Sosnowcu www.sosnowiec.so.gov.pl (zakładka praca w sądzie)
      StPr/22/1331
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Pomoc przy produkcji wyrobów garmażeryjnych
      StPr/22/1258
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      StPr/22/1257
      wynagrodzenie od od 1 600 PLN

      - obsługa maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych; - kontrolowanie jakości wykonanych okien z tworzyw sztucznych; - ręczne przesuwanie profili (waga do 20 kg); - prace porządkowe., - umowa zlecenie 40 godzin tygodniowo, praca równie w dni wolne w godz. 6:00 - 16:00, - miejsce wykonywania pracy Zawiercie.
      StPr/22/1259
      wynagrodzenie od od 22,8 PLN

      naprawa urządzeń odlewniczych na terenie odlewni, konserwacja maszyn i urządzeń, czyszczenie, szlifowanie, praca na trzy zmiany
      StPr/22/1255
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - obsługa klienta na stoisku mięsnym - dbanie o ekspozycję na stanowisku - sprawdzanie terminu ważności - miejsce wykonywania pracy Zawiercie-Kromołów - praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00.
      StPr/22/1249
      wynagrodzenie od od 3 110 PLN

      - obsługa klientów - dbanie o ekspozycję - sprawdzanie terminu ważności - miejsce wyonywania pracy Zawiercie-Kromołów - praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00.
      StPr/22/1250
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      udzielanie dzieciom i rodzicom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, praca 5,5 godzin w tygodniu
      StPr/22/1245
      wynagrodzenie od od 3 424 PLN