Zamknij
REKLAMA

PODSUMOWANIE WCZORAJSZYCH DZIAŁAŃ NURD

23:55, 09.08.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj policjanci z zawierciańskiej drogówki kontrolowali bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. W czasie działań ujawnili 67 wykroczeń. Najwięcej przewinień popełnili kierujący. Piesi również naruszali przepisy drogowe.

Wczoraj na terenie całego kraju prowadzone były działania NURD, ukierunkowane na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Grupa ta jest najbardziej narażona na utratę zdrowia lub życia na skutek zdarzeń drogowych.

W działaniach tych brali udział policjanci zawierciańskiej drogówki. Celem mundurowych było ograniczenie liczby zdarzeń z udziałem pieszych i rowerzystów, dlatego specjalnym nadzorem objęto miejsca, w których najczęściej dochodzi od zdarzeń drogowych z udziałem tej grupy użytkowników.

W trakcie działań policjanci ujawnili 67 wykroczeń, z czego aż 51 popełnionych zostało przez kierowców. Piesi również naruszali przepisy drogowe. Mundurowi skierowali do sądu 1 wniosek o ukaranie i nałożyli 40 mandatów karnych. W trakcie działań policjanci ujawnili też 3 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich prowadził samochód, dwaj pozostali to rowerzyści.

[UM Zawiercie]

REKLAMA
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone