Zamknij
REKLAMA

Kolejny kierowca zatrzymany za jazdę po narkotykach

21:54, 29.06.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Kolejny kierowca zatrzymany za jazdę po narkotykach / Zawiercie

Wczoraj zawierciańscy policjanci zatrzymali 34-letniego kierowcę skody, który był pod działaniem narkotyków. Mężczyzna ten nie posiadał prawa jazdy a pojazd ważnych badań technicznych. Również wczoraj zatrzymano 69-letniego kierowcę osobówki, który wydmuchał ponad 2 promile oraz 44-latka kierującego fiatem ducato z prawie 3 promilami alkoholu w organizmie. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu dwuletni pobyt w więzieniu, utrata prawa jazdy i wysoka kara finansowa.

Wczoraj około 16.00 na ul. Wyspiańskiego w Zawierciu policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 34-letniego kierowcę skody. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Kolejny pomiar przeprowadzony narkotestem pokazał, że mieszkaniec gminy Włodowice zażywał wcześniej narkotyki. Mężczyzna ten nie posiadał prawa jazdy oraz ważnych badań technicznych pojazdu, którym się poruszał. Również wczoraj około 12.00 na ul. Jurajskiej w Zawierciu zatrzymano 44-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego, który w stanie nietrzeźwości kierował fiatem ducato. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu. O godz 23.00 na ul.11 Listopada zatrzymano 69-letniego kierowcę samochodu kia picanto. Wcześniej mężczyzna jechał całą szerokością drogi i nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe oznakowanego radiowozu. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Przypominamy, że jednym z głównych zadań policjantów ruchu drogowego w bieżącym roku jest wyeliminowanie z zawierciańskich dróg nieodpowiedzialnych kierowców, którzy siadają za kierownicę po spożyciu alkoholu lub po zażyciu środków odurzających.

Dziękujemy też wszystkim tym, którzy widząc na drodze pijanych zgłaszają to policji.

[KPP Zawiercie]

REKLAMA
(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone