Zamknij
REKLAMA

KOLEJNY ZATRZYMANY Z DOPALACZAMI

15:55, 08.02.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Zawierciańscy policjanci zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o rozprowadzanie tzw. dopalaczy. Aktualnie 23-letni mieszkaniec Zawiercia przebywa w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany przez prokuratora, który zdecyduje o jego dalszym losie. Kolejny raz ostrzegamy przed śmiertelnym zagrożeniem, jakim jest zażywanie takich środków odurzających.

Wczoraj wieczorem w ręce policjantów z wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy wpadł kolejny diler narkotykowy. W mieszkaniu zatrzymanego 23-latka mundurowi zabezpieczyli biały proszek, który najprawdopodobniej jest tzw. dopalaczem. Zabezpieczona substancja trafiła do policyjnego laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostanie poddana analizie. Młody mieszkaniec Zawiercia trafił do policyjnego aresztu. Śledczy ustalili, że udostępniał on środki odurzające innym osobom. Jeszcze dzisiaj zostanie przesłuchany przez prokuratora.

 

Ponownie ostrzegamy przed zażywaniem substancji odurzających. Nigdy nie możemy być pewni co w swoim składzie zawiera dana porcja dopalacza oraz jaka będzie reakcja naszego organizmu po jego zażyciu. Stanowi to ogromne niebezpieczeństwo dla naszego życia i zdrowia.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, w tym dopalaczy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za handel takimi substancjami można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

[KPP Zawiercie]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone