Zamknij
REKLAMA

Gra Miejska- Poszukiwanie Złotego Pociągu

15:56, 13.08.2019 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wspaniała zabawa dla rodzin oraz przyjaciół
 

24 sierpnia odbędzie się Gra Miejska w Łazach pn. "Poszukiwanie Złotego Pociągu". Jest to gra zespołowa w której mogą spróbować swoich sił drużyny 2- 4 osobowe. W grze mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie: do 14 roku życia wraz z rodzicami, lub powyżej 14 r.ż , którzy dostarczą pisemną zgodę rodziców lub prawnego opiekuna. (zgoda do pobrania poniżej)

Trasa gry miejskiej wynosi ok 3,9 km, drużyna na pokonanie trasy ma określony czas. Na uczestników będzie czekało wiele zagadek oraz zadań sprawnościowych i logicznych. Gra nie wymaga znajomości miasta oraz biegania, liczą się prawidłowe rozwiązania i zmieszczenie się w regulaminowym czasie gry. Zgłoszenia do Gry Miejskiej przyjmowane są w dniu Imprezy, na dwie godziny przed rozpoczęciem. Drużyna, która zwycięży otrzyma nagrodę.

Gra miejska organizowana jest w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, pozyskanych za pośrednictwem LGD „Perła Jury”.     

 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie. 

Zgoda rodzica na udział dziecka w wydarzeniu

[UMiG Łazy]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA