Zamknij
REKLAMA

Ekopracownia dla Zespołu Szkół w Porębie

01:53, 08.05.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki udziałowi w piątej edycji konkursów: „Zielona Pracownia _Projekt 2019” i „Zielona Pracownia 2019” – Zespół Szkół w Porębie otrzymał dotacje o łącznej wysokości 37.500,00 zł na stworzenie swojej zielonej ekopracowni.

Przedmiotem konkursów było utworzenie projektu szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, geologicznych czy chemiczno-fizycznych. Nadesłane wnioski oceniono biorąc pod uwagę: pomysł na zagospodarowanie pracowni (wykorzystanie przestrzeni, funkcjonalność, estetykę kreatywność, innowacyjność rozwiązań), różnorodność pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu oraz zasadność ich zakupu.
Organizatorem konkursów był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. W marcu Zespół Szkół w Porębie otrzymał nagrodę za Projekt w wysokości 7.500,00 zł. W wyniku rozstrzygnięcia konkursu „Zielona Pracownia 2019” otrzymał 30.000,00 zł.
- Bardzo się cieszę, że dzięki udziałowi w obu konkursach, udało nam się pozyskać 100 proc. dofinansowania do stworzenia ekopracowni – mówi Beata Mędrecka-Bańka, dyrektor ZS w Porębie.
A oto wizualizacja. Tak będzie wyglądać Ekopracownia, w której zajęcia będą mieć uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i Technikum im. Mikołaja Kopernika w Porębie.
Gratulujemy!

[Starostwo Zawiercie]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA