Zamknij
REKLAMA

piątek, 21.06

Do trzech razy sztuka – trio powstałe podczas„Retoryki czterech kultur”,autorskiego programu Zbigniewa Tepera, będącego cyklicznym już wydarzeniem.
Zbigniew Teper, Mateusz Prześlak, Anna Wajs – to skład , który z nowymi autorskimi utworami Zbigniewa Tepera przenosi w światy pocerowane z lekkości po gęste metafory , w których muzyka za sprawą wirtuozerii gitary Mateusza Prześlaka oraz skrzypiec Anny Wajs, dodaje szlachetnego szlifu równie szlachetnej warstwie słownej.
Piosenka literacka , poezja śpiewana – wydawałoby się , że są to już standardy odkryte.
Wydawałoby się. Jeżeli nienazwane i niezdefiniowane pojęcia docierają w nieco bardziej zawoalowanej postaci i zaczynają być odkrywcze, to ta forma jawi się jako wciąż zaskakująca.
Koncerty Zespołu „Do trzech razy sztuka” to podróże po bezkresach życia , miłości i tęsknot. Każdy utwór to osobna opowieść . Z ciekawych opowieści tworzy się program
Artystyczne dokonania każdego z członków zespołu oparte na wielowątkowych doświadczeniach, pozwalają wierzyć, że czasami warto zapiąć pasy bezpieczeństwa aby zbyt wysoko się nie unieść. Unoszenie i wewnętrzna lewitacja nie trwają wiecznie. Z reguły trwają do końca koncertu oraz w trakcie jego wspomnień.
Urodziłem się w Zawierciu , a to zobowiązuje –pisze o sobie Bard Zagłębia – Zbigniew Teper.
W jednym z utworów dedykowanych Miastu Zawiercie, śpiewa o tym , że Zawiercie ma swój klimat - w łagodności Jury, w sile źródeł Warty, w serdeczności ludzi.


niedziela22 września

czwartek26 września

sobota28 września

niedziela29 września

niedziela6 października

niedziela13 października

niedziela20 października

niedziela27 października

niedziela3 listopada

sobota9 listopada
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone