Zamknij
REKLAMA

Pierwszy noworodek w 2019 roku w województwie śląskim urodził się w powiecie myszkowskim

08:53, 04.01.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Klara z Myszkowa jest pierwszym dzieckiem urodzonym w 2019 roku w województwie śląskim. Szczęśliwych rodziców i ich córkę odwiedzili w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie wojewoda śląski Jarosław Wieczorek i starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk.

Szczęśliwych rodziców z małą Klarą odwiedzili wojewoda śląski Jarosław Wieczorek i starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk

Dziewczynka przyszła na świat kilkanaście minut po północy 1 stycznia jako pierwsze dziecko państwa Agnieszki i Radosława Mazurów z Myszkowa. Poród nie był planowy i odbył się przez cesarskie cięcie. Mała Klara jest zdrowa i czuje się świetnie.
Wojewoda Jarosław Wieczorek już trzeci raz z rzędu odwiedził pierwsze dziecko narodzone w województwie śląskim. Pogratulował rodzicom i życzył zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w 2019 roku.

Starosta Piotr Kołodziejczyk również przekazał życzenia szczęśliwej rodzinie, która w tak niezwykłych okolicznościach powitała nowy rok. 
Po miłych chwilach na Oddziale Położniczym wojewoda i starosta obejrzeli Szpital, oprowadzeni przez Naczelnego Lekarza Szpitala Ireneusza Stokowackiego.

Po szpitalu gości oprowadzał Naczelny Lekarz Szpitala Ireneusz Stokowacki

(PowiatMyszkowski)

 

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Katarzyna mKatarzyna m

0 0

Jako pierwsze dziecko urodzone w 2019 roku powinien byc potód naturalny a nie cesarka co juz urosło do wygodnictwa matek 18:18, 05.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone