Zamknij
REKLAMA

KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO... NAD WODĄ W ZAWIERCIU

00:00, 10.08.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” to akcja informacyjno-edukacyjna, objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Poświęcona jest bezpieczeństwu osób odpoczywających nad wodą. Akcja kierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Dziś zawierciańscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Centrum Rozwoju Lokalnego prowadzili swoje działania w Zawierciu na Placu im. Jana Pawła II.

Dzisiaj zawierciański profilaktyk wraz z dzielnicowym przeprowadzili działanie w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Wspólnie z przedstawicielami Centrum Rozwoju Lokalnego rozdawali materiały informacyjne w postaci ulotek, w których zawarte są podstawowe zasady bezpiecznego zażywania kąpieli wodnych, a także przebywania w rejonie akwenów. Dodatkowo najmłodsi w ramach działań „Bezpieczne wakacje” otrzymywali kolorowanki, w których zawarte są również treści dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Policjaci rozmawiali na temat ogólnego bezpieczeństwa podczas wakacji, wskazując poprawne zachowania w różnego rodzaju sytuacjach.

Miejsce przedsięwzięcia nie zostało wybrane przypadkowo. Szumiąca woda pobliskiej fontanny miała nawiązywać do głównego tematu działania, jakim jest bezpieczeństwo nad wodą. Również w centrum miasta znajdują się osoby, które od czasu do czasu wyjeżdżają nad akweny, aby tam odpocząć. Oni również nie powinni zapominać o podsatwowych zasadach bezpieczeństwa w tych miejscach.

Dzisiejsze przedsięwzięcie to nie ostatnie tego rodzaju działanie. W najbliższym czasie mundurowi znów spotkają się z odpoczywającymi dziećmi i dorosłymi.

[UM Zawiercie]

REKLAMA
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone