Zamknij
REKLAMA

Ekologiczny pokaz mody na wesoło!

23:02, 31.05.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Za nami IV edycja „Ekologicznego pokazu mody przedszkolaka”, który został zorganizowany przez Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Dzieciaki zaprezentowały kreacje wykonane z surowców wtórnych i wszystkie pięknie się prezentowały. Pomysłowe ubiory były wykonane z plastikowych butelek, toreb, worków, nakrętek, kubków, tekturowych opakowań, płyt CD. Prezydent Miasta Łukasz Konarski był pod wrażeniem kreatywności dzieci. Łatwego zadania nie miała komisja konkursowa w składzie: Anna Danielewska-Trzepla (Wydział Ochrony Środowiska UM), Katarzyna Kaziród (Referat Gospodarki Komunalnej), Agata Kwiecień i Anna Paciej (Wydział Edukacji). Na scenie MOK-u rewelacyjnie wypadły wszystkie modelki i modele. W ekostrojach wszyscy wyglądali ślicznie i bawili się ekologicznie. Oczywiście zgodnie z hasłem, które przyświecało tegorocznej edycji. Dzieci odwiedził strażnik miejski Maciej Zawisz i Marta Wnuk z KPP w Zawierciu. Dzięki takim akcjom wspólnie rozbudzamy wyobraźnię proekologiczną najmłodszych!

Propagowanie idei selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, zwrócenie uwagi na możliwość ograniczenia ilości wyrzucanych śmieci, promocja recyklingu – to tylko niektóre z celów konkursu. Nagrody zakupione przez Urząd Miejski zostały wręczone w imieniu Prezydenta Łukasza Konarskiego.

Wyniki:

I miejsce - Przedszkole Nr 2 W Zawierciu

II miejsce - Przedszkole nr 8 „Bajkoludki”

III miejsce - oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawierciu

Wyróżnienia:

- oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu

- oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 4 w Zawierciu

[UM Zawiercie]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone