Zamknij
REKLAMA

KTO ROZPOZNA OSZUSTA?

14:43, 13.03.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj

Zawierciańscy policjanci nadal poszukują oszusta, który metodą na tzw. przewałkę okradł jedną z ekspedientek w Zawierciu. Śledczy dotarli do drugiego sklepu,w którym przestępca próbował w podobny sposób oszukać inną osobę. Tam też zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem oszusta, opublikowane poniżej. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub na adres e-mail: [email protected] Gwarantujemy anonimowość!

Do oszustwa doszło 17 stycznia br w jednym ze sklepów przy ul. Targowej. Około godz. 18.30 do sklepu wszedł mężczyzna w wieku około 40 lat. W czasie zapłaty za zakupy zaproponował sprzedawczyni wymianę pliku banknotów 10 złotowych. W czasie kolejnego liczenia pieniędzy niepostrzeżenie zabrał 30 banknotów. Policjanci ustalili, że oszust proponował wymianę pieniędzy także w innych sklepach. W jednym z nich zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać wizerunek przestępcy.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w jego identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę tel. (32) 67 38 255 lub (32) 67 38 280. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość.

[KPP Zawiercie]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zawiercie365.pl | Prawa zastrzeżone